Ekspresy do kawy czasem wymagają naprawy

Ekspresy do kawy czasem wymagają naprawy

Pracuję w korporacji., jestem odpowiedzialna za zamawianie rzeczy biurowych i pilnowanie porządku w firmie. Moi współpracownicy zgłaszają mi wszelkie usterki a ja przekazuje te informacje do odpowiednich osób. Uwielbiam moją pracę. Rozpoczęłam ją zaraz po studiach i zostałam do dzisiaj. Nie zamierzam szukać nic nowego. Mam niezależne stanowisko i każdy się ze mną liczy.

Ekspres do kawy został naprawiony

naprawa ekspresów do kawy warszawaDzisiaj właśnie dostałam zgłoszenie o awarii ekspresu do kawy. Postanowiłam od razu się tym zająć. Mam już sprawdzonego fachowca, który zawsze do nas przyjeżdża kiedy mamy jakieś problemy z ekspresami. Naprawa ekspresów do kawy warszawa jest dosyć kosztowna co u niektórych specjalistów. Ja korzystałam z kilu fachowców i pan Marek jest już sprawdzony. Jestem z niego zawsze bardzo zadowolona. Stara się przyjechać do naszej firmy jak najszybciej. Nie musimy nigdzie wozić zepsutego sprzętu i wszystko stara się naprawić na miejscu. Ma ze sobą i jakieś nowe części i narzędzia. Kiedy wie, że już nic z ekspresu nie będzie to nas nie naciąga tylko od razu przekazuje mi takie informacje, nie naciąga nas bez sensu. Ostatnio pan Marek polecił mi ekspresy do kawy nieznanej mi firmy. Twierdził, że są dobrej jakości i nie ma z nimi praktycznie problemów. On pracuje w tej firmie dodatkowo jako handlowiec i może mi je sprzedać w dobrej cenie. Postanowiłam wziąć trzy ekspresy na próbę.

Chciałam się przekonać czy rzeczywiście będą tak dobre jak je pan Marek zachwalał. Musiałam przyznać, że kawa z nich była przepyszna i nie było na te ekspresy żadnych skarg. Naprawa rzeczywiście nie była potrzebna. Postanowiłam dokupić więcej sztuk. Podziękowałam panu Markowi za polecenie. On na prawdę znał się na ekspresach. Wiedziałam, że mogę na niego liczyć.