Sukienka damska różowa na każdą okazję

Sukienka damska różowa na każdą okazję

 

Róż jest uznawany za jeden z najbardziej dziewczęcych kolorów. Kolorowi różowemu przypisuje się symbolikę miłości i harmonii. Róż to słodka strona czerwieni. Łączy w sobie pasję i delikatność. Często występuje w reklamach skierowanych do płci pięknej, ale nie oznacza to, że nie mogą nosić go wszyscy. Wszystko zależy od charakterystyki ubioru, który mamy w planach na siebie założyć.

Różowe sukienki nie tylko dla dziewczynek

sukienka damska różowaKróluje przekonanie, że różowy mogą nosić tylko małe dziewczynki, co jest nieprawdą. Róż jest bardzo często kolorem sukienek dla druhen, podkreślającym biel panny młodej. Poza tym, sukienka damska różowa wcale nie musi wyglądać dziewczęco i będzie odpowiednia również dla bardziej dojrzałych pań. Róż nie kończy się na cukierkowym intensywnym odcieniu. Mówi się, że różowy pasuje każdemu, trzeba tylko znaleźć odcień, który pasuje naszej karnacji. Różową sukienkę w pastelowym lub ciemnym odcieniu możemy zestawić z dodatkami w nieco bardziej intensywnym wydaniu lub postawić na stonowane, najlepiej czarne lub białe buty i torebki. Róż to według stylistów kolor na każdą okazję, znajdziemy więc różową mini na ciepłe dni, szykowną sukienkę na wesele i prostą sukienkę na uczelnię lub zakupy z koleżanką. Nie dajmy się zmanipulować reklamom, które różowe sukienki próbują sprzedać wyłącznie dziewczynkom – jest tyle odcieni, że kobieta w każdym wieku znajdzie coś dla siebie.

Róż lepiej sprawdza się w luźnych krojach. Obcisła, dopasowana sukienka nie będzie wyglądała dobrze nawet na najbardziej wysportowanych sylwetkach. Luźne sukienki w odcieniach różu to zdecydowanie lepszy wybór. Kwiatowe wzory też świetnie sprawdzają się na różowym tle. Wybór sukienek (i nie tylko) w tym kolorze jest tak duży, że nie powinien sprawiać żadnych problemów.

 

Close Menu