Zainwestuj w śmieszny nadruk na swojej koszulce!

Zainwestuj w śmieszny nadruk na swojej koszulce!

Raz na jakiś czas dobrze jest zrobić w swoim mieszkaniu generalne porządki dla dobrego samopoczucia. Wyrzućmy niepotrzebne rzeczy, kupmy jakąś ładną ozdobę, posegregujmy książki na regale wielkością lub kolorami i tak dalej. Możemy też zrobić porządki w szafie, a jeżeli już się uda i pożegnamy się z niektórymi ciuchami, to chyba czas kupić nowe, prawda?

Zmiana w szafie – nowe, śmieszne t-shirty

t shirt ze śmiesznym nadrukiemProwadzę bardzo zabiegany tryb życia, bo studiuję, pracuję i mieszkam sama, więc muszę też zajmować się gotowaniem dla siebie i sprzątaniem. Chciałam jednak zatrzymać się na chwilę i zmienić coś w swoim otoczeniu. Zmieniłam niepasujące do siebie ozdoby w sypialni na takie jednolite, pozbyłam się tego, co mi się nie podobało albo mi nie służyło, trochę poprzestawiałam meble, ale czegoś mi brakowało. Cóż, moja szafa pękała w szwach, a ja i tak nie miałam co nosić. Oddałam więc niepotrzebne ubrania potrzebującym i jako, że w mojej szafie nagle zrobiło się pusto, nadszedł czas na male internetowe zakupy. Przeszukałam sieć i trafiłam na sklep oferujący t shirt ze śmiesznym nadrukiem. Nie spodziewałam się tego, ale nadruki naprawdę były bardzo śmieszne i tak jakoś wołały do mnie, by je kupić. Zaszalałam, wzięłam aż siedem: czerwoną, fioletową, niebieską, czarną i białą, z różnymi od siebie napisami. W końcu pozbyłam się poczucia, że moja szafa to miejsce, w którym i tak nie znajdę nic ciekawego.

Warto czasami pozbyć się staroci na rzecz czegoś nowego. Nie dość, że to dość dobra ‚wymiana’ to jeszcze poprawia nam ona humor i mamy parę nowych stylizacji. Możemy być pewni, że jeśli zaopatrzymy się w koszulkę z zabawnym nadrukiem, to będziemy nosić ją ze swego rodzaju dumą, poczujemy się oryginalni i na pewno zainspirujemy wiele innych osób.